Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile

DÜZCE WEB TASARIM

Düzce Düzce Merkez / Düzce
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Temmuz ayında 9 ve toplamda 466 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

DÜZCE WEB TASARIM

DÜZCE WEB TASARIM; İnternet Site TasarımıLogo Tasarımı, Hosting, Domain, Hizmeti Veren İkra Grafik & Web Tasarım; Firmanızı, Ürün ve Hizmetlerinizi, İnternet Dünyasında En İyi Şekilde Temsil Eden ve İhtiyacınız Olan Kurumsal Web SiteHizmetlerini DÜZCE WEB TASARIM, Olarak En Kaliteli Hizmeti En Uygun Web Tasarım Fiyatlarıyla Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin Web Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri Almak, ve Bilgi Edinmek İçin 0505-815-9758 telefondan veya info@biwebsitesikur.com adresine Mail Gönderek veya Aşağıdaki Talep Formunu Göndererek Bizlere Ulaşabilirsiniz. DÜZCE WEB TASARIM, firması İkra Grafik & Web Tasarım profesyonel Web tasarımcısı ve grafiker ekibimizle; firmanızın ihtiyaç duyduğu olan Seo Dostu & Mobil Uyumlu (Responsive) Web Sitesi Tasarlayan İkra Grafik; Web Site Güncelleme, Web Site Yapımı, Domain & İsim Tescili, Hosting-Barındırma Hizmeti, Grafik ve Diğer Web Tasarım Hizmetlerini Özenle Yapmaktadır.

Web Site Tasarımı

Türkiye Genelinde  Faaliyet Gösteren DÜZCE WEB TASARIM; öncü ajansı olarak; Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret & Online Mağaza Sitesi , Haber Sitesi, Bireysel Blog, Firma ve Dizin Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım sitesi, Emlak & Araç İlan Siteleri, Kişisel İnternet Sitesi, Dernek & Köy siteleri, Sanayi & Kooperatif Siteleri nin yanında Google Haritalarına Kayıt, Google Kayıt, Google Firma (business) Rehberlerine Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics İstatistikleri , ve benzeri. Kurumsal Web Tasarım Hizmeti ve Google Hizmetlerini Türkiye Genelinde sürdürmektedir.

Domain Tescili & Hosting Sağlayıcı

Web Sitesi Tasarımı yaptığımız müşterilerimize kurumsal kimliklerinin bir parçası olan Domain Tescili hizmetimizin yanında Web Site Barındırma ve hosting hizmetini ücretsi olarak sunmanın gururunu yaşamaktayız. Türkiye lokasyonlu linux web hostinglerimizle birlikte müşterilerimizin güvenilirliğini ön plana çıkarmak ve müşteri kitlelerine güvenli bir web sitesinden hizmet vermelerini sağlamak üzere yine SSL Sertifikasını web hostinglerimizde ücretsiz hizmetinize sunmaktayız.

Kurumsal Kimlik (Logo Tasarımı)

Büyük veya küçük ölçekli işletmelerin kendilerini dünya kapsamında tanıtması, bir dünya markası olabilme yolunda ilk adımı Logo tasarımıdır. Farklı logo tasarımına sahip firmalar piyasada her zaman  güvenilir bir yere sahip olur. Firmanın kimliğini en güzel yansıtabilen görüntü logo tasarımıdır. Logo tasarımı yapmak zahmetli, üretmeyi zorlayan ve kılı kırk yarma gerektiren bir iştir. Logo firmanın sektöre karşı duruşudur. Bunun önemini bilen firmamız logo tasarım hizmeti konularında en uygun logo tasarımı fiyatlarıyla en kaliteli logo tasarımına profesyonel ellerle size yardımcı olacaktır.

Dünya Çapında hizmet veren Web Tasarım Şirketimiz; Her An Değişen ve Durmadan Büyüyen Web Teknolojisini takip ederek ve İş Potansiyelini İvedi geliştirerek, ‘Memnun Müşteri’ misyonuna sahip bir Web Tasarım Firmasıdır, Web Tasarım Sektöründe Firma ve Kurumların Profesyonel Web Tasarım Hizmetlerini İtinayla Karşılamaya Devam Etmektedir.

İkra Grafik & Web Tasarım size vereceği web tasarım hizmeti ile müşteri kaybetmenizin önüne geçecektir. Web tasarım ekibimizin firmanız için en uygun web düzenine karar vererek size benzersiz bir web tasarımı hizmeti Sunacaktır. Web tasarım ücretleri verdiğimiz hizmetin kalitesiyle karşılaştırıldığında  gayet uygundur.

Birikimimize göre başarılı bir web tasarım projesinde;

  • Müşterimizi iş ortağı olarak gören bir anlayış;
  • Başarı odaklı;
  • Uzmanlık;
  • Tecrübe;
  • Takım çalışması;
  • Müşteri ve sektörün kapsamlı analiz;
  • İş modeli oluşturma & Stratejik plan;
  • Hızlı uygulama, gerekir.

Siz de fazla vakit kaybetmeden bizi hemen arayarak mükemmel bir web sitesi tasarımına sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Domain + Hosting + SSL + Logo Dahil 500? den başlayan fiyatlardan yararlanmak için acele edin. 

Değerli Müşterimiz Bizimle İrtibata Geçerek Projeniz Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz 

Web Sistemi Kurucusu Jacop Nielsen bir araştırmasında  "İnsanlar ortama kurumsal bir web sitesinde 1 dakika 49 saniye vakit geçiriyor ve o firmayla iş yapıp yapmayacağına karar veriyor. “ Demiştir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 21:00
Cumartesi09:00 - 21:00
Pazar09:00 - 21:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *