Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile

Set Düğün Salonu

19 Mayıs Mahallesi, Fuar Cd. No:15, 55030 İlkadım/Samsun İlkadım / Samsun
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Temmuz ayında 2 ve toplamda 172 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Set Düğün Salonu

19 Mayıs Mahallesi, Fuar Cd. No:15, 55030 İlkadım/Samsun

Set Düğün Salonu'na Hoşgeldiniz

Samsun Şehir Merkezinde Ulaşımı kolay salonumuz 500 kişiliktir. Havalandırma sistemi,Klima sistemi,otomatik Jeneratör sistemine sahip olup,GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİMİZDİR. DÜĞÜN,NİŞAN,KINA,YEMEK ORGANİZASYONU, HER TÜRLÜ TOPLANTI VE DAVETLERE AÇIK BİR SALONDUR.

İşletmemizin Düğün sahiplerine tahsis ettiği kendi otoparkı bulunmaktadır.

Set Düğün Salonu 

Salonumuz 500 kişiliktir.Havalandırma sistemi,Klima sistemi,otomatik Jeneratör sistemine sahip olup,GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİMİZDİR. DÜĞÜN,NİŞAN,KINA,YEMEK ORGANİZASYONU, HER TÜRLÜ TOPLANTI VE DAVETLERE AÇIK BİR SALONDUR.
Mutluluğunuza ilk adımı birlikte atalım.Mükemmel organizasyonu,kaliteli servisiyle süsleyen,eğlenceyi zirvede tutup unutulmaz anlar yaşatan huzurlu bir mekan yarattık.Şimdi bütün bunları birlikte yaşayalım.Sizin unutulmazlarınızı,biz yaşatalım.BİZ BUNA GÖNÜLLÜYÜZ.BİZ BUNA İDDALIYIZ.GELİN YAŞAYALIM.GELİN YAŞATALIM....
Salonumuza ilk geldiğinizde, genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler verilmektir.
Düğün Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Konser, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.
Ayrıca salonumuzda, HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile memnuniyet anlayışı içindeyiz. Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarf etmektedirler.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *