Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz

Lütfen reklam engelleyici eklentiyi devre dışı bırakın. Ardından sayfayı yenileyin.

Yenile

Sivas Çiçek Balı

Sivas Sivas Merkez / Sivas
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 2 , Haziran ayında 15 ve toplamda 2021 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Sivas Çiçek Balı

Sivas Balı

Sivasbali.com bir sevda ile ortaya çıkmış, milyonlarca çalışan dostumuz ile bıkmadan, usanmadan üretim yapmaktayız. Doğallığı ve lezzeti sofralarınız taşıyan Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, sektörde öncü olacak yenilikleri amaçlayan, kalite standartlarını yakalayan ve yüzde yüz ORGANİK olarak üretilen balları sizlere sunuyor.

Tüketiciye sunduğu kalite standartları ile adından söz ettiren Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak, üretilen balın doğallığını ve saflığını korumak ve sürekli kaliteli üretim gerçekleştirmek adına faaliyet sürdürüyor.

Uzun süredir binlerce müşteriye ulaşan Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, yüzde yüz organik sloganı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Kaliteli bal üreterek müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmayı ilke edinen Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, kendisini tercih eden müşterilere doğal, organikliğini koruyan ve şekersiz bal üretimi gerçekleştirmektedir.

Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, Sivas bölgesinin endemik bitkileri arasında yer alan keven ve kekik bitkilerinden alınan özlerle üretimini gerçekleştirmektedir. 150 Adet kovanı bulunan Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği, Sivas Merkez Karalar Köyü bölgesinde bal üretimini gerçekleştirmektedir. Bal sektöründe yaşanan olumsuz durumları biliyor ve bunları göz önüne alarak insanların güvenli tüketebileceği bal üretimini gerçekleştiriyoruz. Kafkas ırkına sahip olan arılarımız ile organik ballarımızı beğeninize sunuyoruz

Vizyon
Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak için her insanın balımızdan günde en az bir kaşık yemesini sağlamak. Yüzde yüz organik sloganı ile faaliyetlere başlayan Sivas Organik Çiçek Balı Üretim Çiftliği size en iyi bal sunma ideali ile çalışmaktadır.

Misyon
Dünyanın en mucizevi besini olan balın doğallığını ve saflığını korumak ve onu kaliteli yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek, böylece balın değerini hak ettiği en yüksek düzeye çıkarmak.

Ürünlerimiz
Sivas Organik Çiçek Balı, başta petek bal, süzme bal, karakovan balı gibi şekersiz ve organik ürünleri size sunuyor. Bunun yanı sıra arı sütü, propolis ve arı poleni üretimleri de gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *